Wyroby włókiennicze własnej produkcji

Nasza firma zajmuję się również produkcją drobnych wyrobów włókienniczych m.in: szatki do chrztu, serwetki, maseczki itp. Na potrzeby klienta produkty są ozdabiane haftem w postaci loga lub napisu. Jeżeli chcieliby Państwo wykonać u nas produkt zapraszamy do kontaktu.

Jednym z naszych najbardziej popularnych produktów są szatki do chrztu. Wykonujemy je z 100% białej bawełny wykończone koronką w dwóch wariantach kolorystycznych: beż i biały. Na szatce wykonujemy haft z wzorem, imieniem i datą wedle wytycznych klienta, który również ma opcje wyboru nici z naszej palety. Więcej o naszych produktach do chrztu można poczytać oraz zamówić na naszym sklepie

W naszej ofercie znajdują się również maseczki 2-warstwowe i 1-warstwowe wykonane z 100% bawełny. Są one obszyte gęstym ściegiem co daje im unikalnego wyglądu. W ofercie posiadamy duży wybór kolorystyczny w rozmiarach dla dzieci i dorosłych. Maseczki można kupić na naszym sklepie internetowym lub allegro

maseczki ochronne

Wykonujemy wyroby własnej produkcji tj. serwetki, które są wykorzystywane w gastronomii. Na każdą serwetkę można wyhaftować logo swojej restauracji, hotelu lub klubu. Są one wykonane z 100% bawełny.  W celu zamówienia i ustalenia szczegółów zapraszamy do kontaktu.

Oferujemy haft w postaci obrazka na ścianę Każda dowolna grafika może zostać wyhaftowany na płótnie i oprawiony w ramkę. Jest to świetna alternatywa na prezent lub dekorację do własnego domu i biura.

Skontaktuj się z nami

biuro@manekin-haft.pl

Tel: 516 333 307