Oferta


nakład:

pole nadruku:

max. wykorzystanie kolorów:

Czy ilość kolorów ma wpływa na cenę?

Czy projekt nadruku może zawierać dużą ilość drobnych elementów?

Wyczuwalności nadruku w dotyku:

Żywotność nadruku:

Przygotowanie projektu do znakowania odpłatnie:

DRUK DTF


od 1 sztuki

360mm x 360mm

FullColor

Nie

 

Tak

lekko wyczuwalny nadruk

wysoka

Nie

HAFT KOMPUTEROWY


od 1 sztuki

350mm x 350mm

20 kolorów

Nie

 

Nie

wyczuwalny (nić)

bardzo wysoka

Tak

FOLIA FLEX/FLOCK


od 1 sztuki

360mm x 360mm

1-2 kolory

Tak

 

Nie

lekko wyczuwalny (folia)

wysoka

Nie

SUBLIMACJA


od 1 sztuki

280mm x 400mm

FullColor

Nie

 

Tak

niewyczuwalny

bardzo wysoka

Nie

KRÓTKI OPIS TECHNOLOGI ZNAKOWANIA

Oferta

HAFT KOMPUTEROWY

Najtrwalsza i najbardziej elegancka metoda znakowania odzieży i tekstyliów.

Bezkonkurencyjna technika znakowania reklamowego nie tylko ubrań, ale także na wszelakich tekstyliach oraz do produkcji drobnych wyrobów włókienniczych tj. naszywki.

Charakteryzuje się dużą odpornością zarówno na uszkodzenia mechaniczne, jak i oddziaływanie czynników środowiskowych. Odporna na pranie, ścieranie i prasowanie. Zachowuje pierwotny wygląd przez cały okres użytkowania

Metoda ta polega na haftowaniu nićmi za pomocą maszyny hafciarskiej, kompatybilnej z komputerowym programem, w którym tworzony jest projekt.

Nasza firma posiada przemysłowe hafciarki, dzięki której dajemy gwarancję najwyższej jakości haftu.

Posiadamy własne studio projektowe, jesteśmy w stanie kompleksowo wykonać usługę dla każdego klienta od prostych elementów tj. napisów po bardziej skomplikowane wzory.

Oferta

NADRUK DTF

Nadruki DTF to nowa technologia nadruków wysokiej jakości i trwałości. Jest doskonałą alternatywą zadruku tekstyliów w porównaniu do DTG.

Atutem tej metody jest znakowanie w pełnej gamie kolorów z możliwością przejść tonalnych, kolory są bardzo żywe i nasycone. Trwałość jest bardzo wysoka a sam nadruk jest mocno elastyczny co nie powoduje pęknięć.

Nadruk DTF jest mało wyczuwalne w dotyku i nadaje się doskonale do nisko, średnio i wysoko nakładowych produkcji.

Oferta

Sublimacja

Sublimacja to metoda znakowania jasnych materiałów poliestrowych. Najczęściej tę metodę wykorzystuje się do nadruków na odzieży sportowej (tkaninach poliestrowych) i gadżetach reklamowych tj. kubki, puzzle, breloki, tabliczki i wiele innych.

Metoda ta polega na naniesieniu druku na tkaniny i akcesoria z powłoką poliestrową za pomocą prasy transferowej. Pozwala to uzyskać logotyp trwały i intensywny pod względem kolorystyki.

Nadruk wyróżnia się dużą dokładnością i możliwością wydruku małych elementów. Jego atutem jest żywotność ze względu na trwałe wniknięcie tuszu w struktury materiału oraz brak wyczuwalności nadruku w dotyku.

Oferta

Flex / Flock

Znakowanie wykonane jest przy wykorzystaniu folii flex oraz flock. Jest to materiał trwały oraz przyjemny w dotyku. Metoda ta nadaje się do jedno lub dwukolorowych logotypów / grafik.

Aplikacja tej metody polega na przygotowanie projektu a następnie przesłaniu go do plotera tnącego i wycięciu z folii określonych kolorów i wzorów, odseparowaniu zbędnej folii i zaaplikowaniu na materiale poprzez wgrzanie na prasie przemysłowej.

Folie flex oraz flock można stosować na dowolnych rodzajach tekstyliów: bawełnie, poliestrze i wiele innych.

W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę kolorystyczną folii oraz niezbędne maszyny przemysłowe, dzięki czemu możemy uzyskać dobrej jakości znakowanie.