nadruk DTF

Nadruki DTF (Direct To Film)

Nadruki DTF to nowa technologia nadruków wysokiej jakości i trwałości. Jest doskonałą alternatywą zadruku tekstyliów w porównaniu do DTG.

Atutem tej metody jest znakowanie w pełnej gamie kolorów z możliwością przejść tonalnych, kolory są bardzo żywe i nasycone. Trwałość jest bardzo wysoka a sam nadruk jest mocno elastyczny co nie powoduje pęknięć.

Nadruk DTF jest mało wyczuwalny w dotyku i nadaje się doskonale do nisko, średnio i wysoko nakładowych produkcji.

wydruki DTF
nadruk DTF
nadruk na czapkach
t-shirt z nadrukiem
drukarka do DTF

Proces produkcji nadruków DTF, polega na przygotowaniu projektu graficznego do druku, następnie wydrukowaniu grafiki na specjalnie przeznaczonej linii produkcyjnej – drukarki zintegrowanej z systemem proszukjącym i wgrzewającym.

Wyprodukowany zadrukowany nośnik (folia) transferujemy termicznie w prasie na tkaninę, gdzie uzyskujemy finalny produkt.

Na jakiej odzieży można wykonać nadruk?

Nadruk można wykonać prawie na każdym materiale m.in: odzież reklamowa, odzież robota, koszulki, koszulki polo, czapki z daszkiem, czapki zimowe, polary, kurtki, bluzy, koszule, torby reklamowe, worki reklamowe itp.

Nadruk utrzymuje się trwale na bawełnie, poliestrze, kodurze, drelichu i wiele innych dzięki czemu jest jedną z najlepiej wybieranych metod znakowania przez osoby prywatne, organizacje i firmy.

katalog odzieży