Haft komputerowy na czapkach z daszkiem

Czapki z haftem, to świetne nośniki reklamy podczas różnych imprez, eventów, czy spotkań firmowych. Czapki z haftem dostępne w naszej szerokiej ofercie w różnych kształtach oraz kolorach będzie można z łatwością dopasować do firmowych kolorów i na nich nanieść profesjonalny haft komputerowy.

Rodzaje czapek z daszkiem

Snapback

Nazwa czapki wzięła się od jej rodzaju zapięcia. „Snap” to nic innego jak zatrzask, a „back” – tył. Czapki te mają zupełnie prosty daszek, nieco wyższy i bardzo usztywniony przedni panel i przede wszystkim właśnie plastikowe zapięcie z tyłu, które pozwala na regulację rozmiaru. Snapbacki ze względu na możliwość wyregulowania obwodu występują zazwyczaj w jednym, uniwersalnym rozmiarze.

Truckery

Czapki te zyskały na popularności w latach 60-tych wśród kierowców ciężarówek i farmerów amerykańskich podczas akcji promocyjnej firm przedsiębiorstw rolniczych. Kilkadziesiąt lat później truckery weszły na stałe do branży reklamowej stanowiąc świetną alternatywę dla typowych bejsbolówek (a kiedy nie pasuje nam prosty daszek). Czapki te charakteryzuje przede wszystkim nietypowy tył – poza daszkiem i panelem przednim w całości składają się z siatki, co gwarantuje idealny typ reklamowego nakrycia głowy w okresie letnim.

Bejsbolówka

Najpopularniejszy model czapek z daszkiem i najbardziej uniwersalny. Swoje początki ma wśród amerykańskich bejsbolistów, którym służył jako ochrona przed słońcem. Daszek bejsbolówki jest wygięty (zależnie od modelu w większym lub mniejszym stopniu). Nie wszystkie czapki tego typu mają usztywniane panele, co jednak stanowi ich zaletę – można dopasować ich model wg potrzeb i wygody. Bejsbolówki posiadają regulowane zapięcie z tyłu, co pozwala idealnie dopasować rozmiar czapki. Występują one przede wszystkim w wersjach 5- i 6-panelowych.

Katalog czapek

Skontaktuj się z nami

biuro@manekin-haft.pl

Tel: 516 333 307