Haft komputerowy

HAFT KOMPUTEROWY

Najtrwalsza i najbardziej elegancka metoda znakowania odzieży i tekstyliów. Bezkonkurencyjna technika znakowania reklamowego nie tylko ubrań, ale także na wszelakich tekstyliach oraz do produkcji drobnych wyrobów włókienniczych tj. naszywki.

Charakteryzuje się dużą odpornością zarówno na uszkodzenia mechaniczne, jak i oddziaływanie czynników środowiskowych. Odporna na pranie, ścieranie i prasowanie. Zachowuje pierwotny wygląd przez cały okres użytkowania

Metoda ta polega na haftowaniu nićmi za pomocą maszyny hafciarskiej, kompatybilnej z komputerowym programem, w którym tworzony jest projekt.

Nasza firma posiada przemysłowe hafciarki, dzięki której dajemy gwarancję najwyższej jakości haftu.

Posiadamy własne studio projektowe, jesteśmy w stanie kompleksowo wykonać usługę dla każdego klienta od prostych elementów tj. napisów po bardziej skomplikowane wzory.

PROCES ZAMÓWIENIA I PRODUKCJI HAFTÓW

1.) Wysłanie zapytania oferty na znakowanie metodą haftu.

  • ma e-maila biuro@manekin-haft.pl prześlij grafikę / logo / tekst które ma zostać wyhaftowany na danym produkcie lub skorzystaj z naszego formularza wycen.
  • podaj ilość sztuk do realizacji.
  • prześlij informacje czy haft ma być wykonany na Twoim materiale powierzonym  czy produkcie z naszej oferty który znajduje się w katalogu.
  • wskaż miejsca znakowania: np. lewa pierś, plecy, bark itp.
cennik haftu komputerowego
ile kosztuje haft

2.) Cena haftu

  • cena haftu komputerowego wyceniana jest na podstawie ilości sztuk do realizacji oraz skomplikowania i wielkości grafiki przesłanej do haftu. W skład wyceny wchodzi:

 1.) przygotowanie projektu hafciarskiego – Digitalizacji grafiki pod maszynę hafciarską. (wycena indywidualna płatna jednorazowo, przy następnych zamówieniach danego projektu w naszej firmie nie ponosisz opłat za projekt)
2.) wykonanie usługi haftu (wycena indywidualna na podstawie ilości sciegów danego wykonanego projektu.

3.) Na czym polega digitalizacja grafiki na haft – przygotowanie projektu pod maszynę hafciarską

  • proces digitalizacji grafiki pod haft polega na narysowaniu od podstaw elementu graficznego w specjalistycznym programie do projektowaniu haftów.
  • w projekcie należy uwzględnić m.in kierunki, długość, gęstość nakładanych ściegów oraz podszycia na materiał.
  • wszystkie parametry dostosowane są do materiału docelowego na którym będzie finalnie wykonywany haft. (na grubym polarze parametry haftu będą się różnić od tych przygotowanych na koszulce)
  • w zależności do skomplikowania projektu jest to długotrwały proces za który pobierana jest jednorazowa opłata

 

digitalizacja haftu
digitalizacja grafiki na haft

4.) Produkcja haftu i finalny produkt.

haft realizacja